2019. április 24.
Munkavégzés helye: Veszprém

A Barabás Téglakő Kft., Magyarország legnagyobb magyar tulajdonú térkő gyártó vállalkozása betanított munkavállaló munkatársat keres hosszú távra veszprémi telephelyére.

Betanított munkavállaló

Feladatok:

- Bemutató állványok összeállítása, karbantartása

- Egyéb bemutató anyagok kezelése

- Raklapok javítása, telephelyen belüli kezelése

- Egyéb, csoportvezető által meghatározott feladatok ellátása

- Munkaeszközök napi karbantartási, tisztítási feladatainak ellátása

Elvárások:

- Egészségügyi alkalmasság

- Felelősségvállalás, csapatmunkára való képesség

- Koncentrációképesség

- Önálló, pontos munkavégzés

- Rugalmasság, problémák gyors kezelése

- Targoncavezetői jogosítvány nem előírás, de előny

Amit kínálunk:

- Munkavégzés egy stabil háttérrel rendelkező magyar vállalkozásnál

- Innovatív munkakörnyezet

- Nyitott, együttműködő csapat

- Fix bérezés

- Hosszú távú munkalehetőség, tervezhető munkabeosztással

Jelentkezését a 06 88 578-280-as vagy a 06 30 242 8153-as telefonszámra várjuk.

Kérdése van? Írjon nekünk!

Az űrlap kitöltése hibás. Kérem, javítsa az alábbiakat!

  • Ön neve: A mező kitöltése kötelező!
  • Email: A megadott adat formátuma nem megfelelő!
  • Telefonszám, Email: Legalább az egyik mező kitöltése kötelező!
  • Üzenet: A mező kitöltése kötelező!
  • Adatvédelmi szabályzat: A tájékoztatást el kell fogadnia!

A művelet sikertelen!