2019. április 17.
Munkavégzés helye: Kiskunlacháza

A Barabás Téglakő Kft., Magyarország legnagyobb magyar tulajdonú térkő gyártó vállalkozása targoncavezető-munkatársat keres hosszú távra kiskunlacházi telephelyére.

Targoncavezető

Amit kínálunk:

- Bruttó alapbér 290.000 Ft, elérhető éves átlag bruttó 510.000 Ft  (kitűzött célprémiumok elérése esetén, szezonban havi 16 óra túlórával)

- Munkavégzés egy 1996-ban alapított, tradiciókkal rendelkező magyar családi vállalkozásnál

- Kiszámítható munkakörnyezet

- Fiatalos, dinamikus csapat

- Hosszú távú, tervezhető munkabeosztás

- Fejlődési és előre lépési lehetőség

Feladatok:

- Anyagmozgatás 2 műszakos munkarendben

- Bejövő áru fogadása, beraktározása

- Termék, félkész termék és csomagolóanyagok rakodása, szállítása

- Munkaeszközök napi karbantartási, tisztítási feladatainak ellátása

- Csoportvezető/gyártógép kezelő által meghatározott egyéb termeléshez kapcsolódó feladatok elvégzése

Elvárások:

- OKJ targoncavezetői jogosítvány 3324 gépcsoportra

- 8 általános iskolai végzettség

- Egészségügyi alkalmasság

- Felelősségvállalás, csapatmunkára való képesség

- Koncentrációkészség

- Önálló, pontos munkavégzés

- Rugalmasság, problémák gyors kezelése

Jelentkezését a 06 30 578-1190-es telefonszámra várjuk.

Kérdése van? Írjon nekünk!

Az űrlap kitöltése hibás. Kérem, javítsa az alábbiakat!

  • Ön neve: A mező kitöltése kötelező!
  • Email: A megadott adat formátuma nem megfelelő!
  • Telefonszám, Email: Legalább az egyik mező kitöltése kötelező!
  • Üzenet: A mező kitöltése kötelező!
  • Adatvédelmi szabályzat: A tájékoztatást el kell fogadnia!

A művelet sikertelen!