2019. április 17.
Munkavégzés helye: Felsőzsolca

A Barabás Téglakő Kft., Magyarország legnagyobb magyar tulajdonú térkő gyártó vállalkozása lakatos karbantartó pozícióba munkatársat keres hosszú távra felsőzsolcai telephelyére.

Lakatos karbantartó

Feladatok:

- Dokumentáció alapján gyártógép(ek) és kiszolgáló egységeinek telepitése, javítása

- Aktív részvétel a gyártó gép(ek) gépészeti telepítésében

- Módosítások elvégzése az eszközökön egyeztetés, terv alapján

- Általános karbantartó és lakatos feladatok ellátása

- Ütemezett gépészeti  és karbantartási feladatok elvégzése, üzemzavar elhárítás

Elvárások:

- Géplakatos, szerszámlakatos,hegesztésben  és hidraulika javításban jártas karbantartó

- Szakirányú végzettség

- Hidraulika rendszerek ismerete előny

- Targoncás és darukezelői jogosítvány előny

- 1 hónapos betanulási idő és aktív részvétel a gyártó gép szerkezeti összeszerelésében Veszprémben június hónapban.

- Felelősségvállalás, önálló pontos munkavégzés

- Rugalmasság, problémák gyors kezelése

Amit kínálunk:

- Munkavégzés egy stabil háttérrel rendelkező magyar vállalkozásnál

- Innovatív munkakörnyezet

- Nyitott, együttműködő csapat

- Teljesítmény szerinti bérezés

- Hosszú távú munkalehetőség, tervezhető munkabeosztással

- Fejlődési és előre lépési lehetőség

Jelentkezését a 06 30 734-9437-es telefonszámra várjuk.

Kérdése van? Írjon nekünk!

Az űrlap kitöltése hibás. Kérem, javítsa az alábbiakat!

  • Ön neve: A mező kitöltése kötelező!
  • Email: A megadott adat formátuma nem megfelelő!
  • Telefonszám, Email: Legalább az egyik mező kitöltése kötelező!
  • Üzenet: A mező kitöltése kötelező!
  • Adatvédelmi szabályzat: A tájékoztatást el kell fogadnia!

A művelet sikertelen!